Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobilnál van SMS-ben rendelh...

T-Mobilnál van SMS-ben rendelhető mobilinternet csomag?

Figyelt kérdés
nekem valaki azt mondta, hogy van olyan, hogy küldök sms-t és akkor van havi netem, és akkor a kártyámról levonják az árát és nem jönnek csekkek meg ilyesmi.. ez hogy működik?

2013. ápr. 27. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet, de miért nem hívod fel őket és kérdezed meg, hogy hogyan kell megrendelni és, hogy hogyan működik?


Az emberek miért nem az egyszerűbb és gyorsabb utat választják?


Még mielőtt megjegyzed, hogy nem írtam le, hogy hogyan kell, egyrészt nem dolgozom a Tnél másrészt az én flottás előfizetésemnél nem lehet így bekapcsolni. Amúgy meg csak egyszer kellen ugye felhívni őket és megkérdezni.

2013. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jah most jut eszembe, hogyha van neted mivel ide írsz így láthatóan van, akkor a T weblapján is be tudod kapcsolni a netet.


Vagy olvasd el.

[link]

2013. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi, de az a gond, hogy nem olyan a helyzet éppen hogy tudjak így telefonálni, viszont ezt most kéne tudnom.. T honlapján meg nem találtam SMS netrendelésre vonatkozó infót
2013. ápr. 27. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt van pl a 100 MB os net (Domino Go!Net M) kicsit lemész ott van, hogy (Megrendelheti még ) SMS-ben,Telefonon ,Személyesen neked az kell hogy sms-ben


* meglévő Domino díjcsomagja mellé


Küldje díjmentes SMS-ben

a +GONETM kódot a

1430-ra arról a

hívószámról, melyre

aktiválni szeretné!


és igen mindig levonja a kártyádról a pénzt

2013. ápr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ez kellett nekem *-* mér nem tud mindenki ilyen választ adni? :D kössz
2013. ápr. 29. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bakker ezt már én is belinkeltem. Ennyire nem lehet sötét valaki, hogy meg sem nézi a linket. LOL
2013. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
barátom, nyisd már meg egymás mellett a két linket ;) a másik tag, konkrét szószerint arra válaszolt a linkkel amit kérdeztem, világosan levan írva minden.. te meg valami t-mobilos sms ügyfélszolgálatot.. ha oltogatózni akarsz akkor légyszi ne egy ilyen oldalon.
2013. ápr. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!