Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.3 és android 4. 0...

Android 2.3 és android 4. 0 között különbség?

Figyelt kérdés

Xperia U telefont szeretnék venni, ami ugye a 2.3-as androiddal jelenik meg.olvastam, hogy bele lehet "tenni" a 4.0 verziót.

Egyáltalán mi a különbség a 2 között?

Ha letöltöm a 4.0-sat, akkor nem lassul le az egész? Mert ilyet is hallottam már...



2013. ápr. 28. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én épp a hétvégén frissítettem... és nem lassult be, gyorsabb lett, tovább bírja az akkumulátor.

A különbségek ; Zene lejátszó -> WALKMAN

Album is megújult, 2 ujjal összehúzod akkor nagyobbodnak, ha szét akkor kissebbednek a bélyegképek( könnyebb áttekinteni ) Arc alapú feloldás stb..

itt egy videó



http://www.youtube.com/watch?v=i189IkIvJc0

2013. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

Még annyi, hogy ha letöltöm a 4.-sat, azért mennyit kell kb. fizetni?

2013. ápr. 28. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Android ingyenes rendszer, nem kell érte fizetni. Amelyik oldal pénzt kér a letöltésért, hanyagold! Egyébként létezik egy Sony Update Service nevű program, neked szinte elég csatlakoztatni a telefont és ok-t nyomni, a program elintézi a frissítést.
2013. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást! :)
2013. ápr. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!