Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri okos telefont venni...

Megéri okos telefont venni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egy Nokia 6303i-m van már vagy 2 éve. Előtte egy N73-am volt, de megpusztult a joystick-ja és nem csináltattam meg alkatrész híján.


Vonzanak az új okos telefonok, de az érintőkijelzős dolgoktól kicsit tartok. Nagy kezem is van, férfi lévén, így megint csak nem lenne egyszerű dolgom sms írásnál pl.


Kinéztem magamnak két készüléket, vagyis hármat, ezek között vacilálok: Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy Note II, Sony Xperia Z. A hatalmas kijelző miatt is vonzanak ezek a telefonok, de főleg a Note II. Ugyanakkor telefonálni velük, tehát fülhöz emelni szerintem vicces lenne.


Kihasználni tuti nem tudnám őket teljes mértékben, munkámhoz nem szükséges, az fb-n sem lógok órákat. Kütyüb.zi vagyok és unom már a 6303i-t, igaz maximálisan kiszolgál ő is. Egy dolog miatt mégis hasznos volna a fentebb említett készülékek bármelyike: sokat utazom távolsági autóbuszjáratokon és nem tudom a menetrendeket fejből. Persze kinézem a kitűzött járat mikor megy, de pl ha azt lekésem, vagy hamarabb érek oda...értitek?! Fényképezni is jó lenne normális fényképezőgép hiányában, de nem vagyok egy művész...


Anyagilag megengedhetném magamnak, csak attól félek, h nem tudnám kihasználni és egy idő után lelkiismeret furdalásom lenne miatta.


Normális válaszokat várok olyanoktól, akik rendelkeznek a mobilok valamelyikével, tapasztalatokat, véleményeket szeretnék olvasni (akár pro és contra alapon is)!



2013. ápr. 29. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ez a három közül az xperia z a legjobb.

ha megengedheted magadnak, nyugodtan megveheted, de persze ez a te döntésed

2013. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, az a legújabb és cseppálló is.


Megvehetném, nem gáz, van félretett pénzem is rá, csak még nem tudom eldönteni.


Köszi a válaszod! Várok még!

2013. ápr. 29. 09:22
 3/14 anonim ***** válasza:
ezeknek az áráért én a nexus 4-et venném
2013. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Xperia Z. Sokoldalú, minőségi darad. Évekig kiszolgál és mindent tud amit kell.
2013. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én inkább vennék egy nokia lumia 920 vagy 720-ast. Nekem is péklapát kezem van. Egy 920-as boldog tulaja vagyok. Én szeretem, a csempéken véletlenül se lehet félre nyomni. De persze te tudod, te fogod használni.
2013. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat!


Windows phone-t semmiféleképpen nem szeretnék venni, úgy olvastam, h nemsokára megszűnik azok szoftveres támogatása, meg eleget szívok a Windows-zal az asztali gépen.


Ja, az Xperia Z nagyon jó, csak az a legdrágább is. :D Nem dolgozom uszodában, nem volna fontos, h számomra cseppálló legyen egy telefon.


Olyat szeretnék tényleg venni, ami kiszolgál 3-4 évig is. Nem váltogattam sosem a telefonjaimat évente, nem a stílusom!

2013. ápr. 29. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak hogy összezavarjalak, HTC ONE? :-) [link]
2013. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de HTC-t semmiféleképpen! :D
2013. ápr. 29. 10:27
 9/14 anonim válasza:

Nexus 4 tökéletes Rendszerfrissítésekben a legjobb. Nem 5" de kellően nagy (jómagam Note-ot használok).

A helyedben Nexust vennék.

2013. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem is ismerem a Nexus4-et...
2013. ápr. 29. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!