Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation-re mikor jön ki...

Anolisz kérdése:

HTC Sensation-re mikor jön ki az új Facebook frissítés a ChatHeads (Buborékos chat)?

Figyelt kérdés
Több Sensationon is láttam már de nekem nem az van és ha a google playen rá keresek ott nem add lehetőséget frissíteni csak "Megnyitás" vagy "Eltávolítás" opció van.

#Facebook #HTC #Chatheads
2013. ápr. 29. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebook Messenger-t leszeded, és már rég van az összes készülékre.
2013. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De engem az érdekel amelyik belevan építve már a facebookba.
2013. ápr. 30. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz, szerintem te se, mert nem nagyon értesz hozzá, de vagy van a Facebook Home, ami egy launcher, tehát az egész kinézetet lecseréli (elrontja), ebbe is vannak chathead-ek, de csak USA-ban érhető el és talán 5 készülékre, és van a Facebook Messenger program, amiben szintén elérhetőek a chathead-ek, minden ország minden telefonjára.
2013. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem-nem te nem nagyon értesz hozzá ;) Nos ugye van maga a FaceBook kliens a mobilon, amihez lelehet tölteni a Facebook Messengert ami tartalmazza a ChatHeadet. Nos engem az érdekelne, hogy a Chathead mikor lesz már teljesen beleépítve az alap Facebook kliensbe mint például az Iphone-on. Mert ott nincs Messenger alkalmazás csak az alap kliens.... Nos a Facebook Home az nem csak az USA-ban van hanem már itt is csak megadott telefonok támogatják pl.: HTC One, Htc One X/HTC One X+, Samsung Galaxy S3/S4 és még egy pár mobil.... Szóval mégegyszer.... engem az érdekel, hogy mikorra várható az, hogy nem kell a Facebook Messenger ahoz, hogy ChatHeades legyen a Facebook ALAP kliens. Ez pedig azért lényeges mert a Messenger zabálja az aksit.
2013. máj. 8. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!