Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20-25 ezer forint között...

20-25 ezer forint között melyik a legjobb DualSimes telefon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 18:41
 1/5 intrepid ***** válasza:
Ezt nem fogom most eldönteni, de olyat ne vegyél, amit úgy hirdetnek, hogy benne a TV vevő. Ezekben analóg TV van, hamarosan végetér az analóg TV sugárzás, jön a digitális, ahhoz meg nem jók ezek a telefonok.
2013. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Magyarországon ennyiért... Jót nem kapsz az biztos. Ha Kínából rendelsz nagyon vásárt lehet csinálni.

Itt egy jó pl [link]

A zopo egy megbízható márka a kínaiaknál. Itt a prohardveres fórum, népes tábora: [link]

2013. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 intrepid ***** válasza:
Orfeusz, köszi,elmentettem.
2013. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem muszáj, én hagynám a kínai csodákat. Szerencsére a Samsung nemrég elkezdett gyártani pár olcsó dualsimes butafont. Ha az ár számít és a dual sim, nem a TV és a wifi, akkor én ezek közül válogatnék.

2013. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Köszi a válaszokat, igazából édesanyámnak kellene, szóval inkább a megbízhatóság, mintsem a 21. század technikájának funkció kellene. Azonban az érintőképernyőben és nagyobb kijelzőben benne van. Nokia Asha 305ről van valakinek véleménye?
2013. máj. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!