Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok játékot tölteni...

Hogyan tudok játékot tölteni Nokia Asha 306-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem tudom miért, de egyik játék sem indul el a telefonomon, amit megpróbáltam rátölteni (adatkábellel tudok csak, mert nem lehet internet a telefonon, mert céges előfizetés). Olyan, mintha az adott játékok nem érintőképernyős telefonhoz lennének, pedig találtam egy-két olyat, ami alá oda is volt írva, hogy kompatibilis az Asha 306-al. Próbáltam keresni java-t rá, hátha amiatt nem futnak, de nem találtam. Kérlek segítsetek!

Köszönöm



2013. máj. 1. 10:30
 1/1 anonim válasza:
Ne haragudj, de szerintem vegyél valami új telefon-t, én ajánlom az IOS-eket, iPhone 4-et már lehet kapni 20-25.000 FT-ért!:)
2015. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!