Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket? Galaxy...

Szerintetek melyiket? Galaxy S3 vagy Galaxy Note2?

Figyelt kérdés
Telefonvásár előtt állok mert a régi telefonom beadta a kulcsot és ez a két modell tetszett meg nekem csak a Note2-től azért félek mert hatalmas és ugyanakkor több lehetőséget nyújt az S Pen-nel. Ti melyiket választanátok? Titeket zavarna a note mérete?

2013. máj. 1. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Note kéne, éppen a mérete miatt, nagyon kényelmes használni, messziről is lehet például a neten böngészni, nem kell 30 centire tartani a szemed előtt.
2013. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

énis most veszek telót...

NOTE 2-őt veszek sztem nem is fogom megbánni az s3-ba csak egy 1gb ram van ami elég kevés....

2013. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van sztem is a NOTE a nyerő, sokkal színesebb lehetőségeket nyújt.
2013. máj. 2. 09:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Az S3-ban olyan funkciók vannak amik a Note2-ben nincsenek

PL.: S Voice, Social tag, Direct call, Smart stay, Smart alert, S Beam, Pop up play, Best photo

Ezért szeretik az S3-at, a konfigurációja jobb a Note2-nek, de a funkciói az S3-nak jobbak

2013. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!