Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Egy iPhone 4 s-t...

Banan1995 kérdése:

Segítség! Egy iPhone 4 s-t szeretnék várárolni . és nem tudom megállapítani h klón-e? . De vannak fent róla képek

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 16:37
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

itt van

2013. máj. 1. 16:49
 2/8 Furjadék* ***** válasza:
66%

Képről nekem annak tűnik.Túl vastag amikor kézben fogja a csaj.

Átvételnél derülne ki.Elektronikus terméket CSAK személyes átvétellel szabad venni, így biztosra mehet az ember a működésről.A "lemerült" kifogást nem szabad soha elhinni.

2013. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez valódi. Viszont nincs se helység, se telefonszám. A fickó regje pár napos lehet csak.

Ez a szokásos küldj előre pénzt és várj a telefonra típusú hirdetés.

2013. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
így van, ez eredeti, de gyanús. képek alapján is(persze lehet, hogy nem egy időben készültek a képek), de nem hinném, hogy így hirtelen vett rá egy mintás védőfóliát, és fel is rakta rá eladás közben. meg az az 1 év garancia is...összesen annyit adnak rá, na most ha ez használt, akkor már biztos nincs rá annyi.
2013. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Képeket bárhonnan lehet felrakni. Ez kamu.
2013. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a fólia tipikus e-bay-es fólia, aminek az ÁTLAGOS Magyarországra érkezése kb 1 hónap. És ez csajos telefon, egy férfi ismerősöm sem tenne fel ilyen fóliát rá. Akkor ő nem a sajátját árulja. Gyanús az egy év garancia és nekem az is, hogy ha valaki nagyon sürgősen árulja. Ha igazi lenne, nem sietne vele, mert tudja, hogy ennyiért mindig el tudja adni, kivéve ha valaki persze nagyon megszorul.. De az is lehet, hogy szimplán én csak paranoiás vagyok. Csak személyesen szabad ezeket átvenni, hogy ne legyen lutri a dolog. ...Volt már olyan, hogy valaki így vásárolt, előre fizetett és egy negyedtéglát kapott szépen becsomagolva egy nagy teljesítményű kamera helyett.
2013. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez az 'Imre" még árul pár jó telefont, mindegyik kirdetést a napokban adta fel. Szóval akkor az egész család telefonját árulja?...
2013. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah...és mindet milyen áron...:D így már teljesen valószínű, hogy nincs rendben valami. :) különösen a legérdekesebb a lumia, ami nagyban állítja, hogy kártyafüggetlen, mégis telenor-os jótállása van februártól...nem hinném, hogy egyből függetlenítést is kért a telenortól(ha náluk lehet egyáltalán), azután meg konkrétan eldobja..:D
2013. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!