Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség Androidos telefon...

Segítség Androidos telefon használatához. Tudtok hasznos tippeket?

Figyelt kérdés

Most van először Androidos telefonom( Xperia tipo).

Lenne egy- két kérdésem a használatával kapcsolatban is:

- első bekapcsolás után jelzi a legördíthető menüben, hogy új rendszerfrissítés érhető el. Azt szeretném megkérdezni, hogy ezt hogyan érdemes / kell telepíteni?

- alapból van mobilinternetem, de ha wi-fin csatlakozom akkor azt fogja használni automatikusan?

- hogyan tudok kitörölni a telefonszámokat amikre nincs szükségem? mert nem látom ezt a lehetőséget..


Illetve tanácsokat szeretnék kérni, hogy milyen ( ingyenes) programokat ajánlotok , amiket érdemes feltelepíteni?


Nagyon megköszönném a segítő válaszokat.


2013. máj. 1. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ha engedi, akkor OTA (Over the air) telepítsd, mert így megmaradnak az adataid. Ez annyit tesz, hogy ráböksz az értesítésre, és követed az utasításokat.

2. Igen, olyankor automatikusan a WiFi lesz aktív.

3. Hosszan tartsd rajta az ujjad a törölni kívánt kapcsolaton, majd az előugró menüben ott lesz a törlés.


4. Opera Mini, Total Commander, Fordító. Nálam legalábbis ezek vannak.

2013. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1/ nekem U van, PC Companionnal frissítettem, nem bántam meg, érthető szájbarágósan elmagyarázta.

2/Nem biztos, csak a wifi legyen bekapcsolva, az adatforgalom NE!

3/uaz mint fent.

4/ aCCleaner pro, advance task killer. előbbi törli a felesleges cache fileokat, második bezárja a háttérben futó prg-okat.

2013. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a task killerrel csak óvatosan, néha többet árt, mint használ.
2013. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.:)
2013. máj. 9. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!