Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom hogy rootolva...

Honnan tudom hogy rootolva van e a telefon?

Figyelt kérdés
Vettem HTC Desire S telót, és 4.0.4 android van rajta. A neten azt írja hogy 4.0 a legújabb verzió rá, a 4.0.4 es is ebbe tartozik még? Illetve van e hátránya annak ha rootolva van?

2013. máj. 1. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nincs hátránya a rootnak (talán annyi, hogy sebezhetőbb lesz a telefonod rosszindulatú kódokkal szemben - telepíts ésszel). Igen, a 4.0.4-es is 4.0-nak számít (honlapja válogatja mennyire szedik szét a verziókat).

2013. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Milyen rosszindulatú kódok?
2013. máj. 1. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
olyan kódok, amik károkat okoznak a telefonban.
2013. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármi, ami neked, vagy a telefonnak kárt okoz. Mondjuk kimásolják a telefonkönyved tartalmát, megszerzik a bankkártyád adatait, vagy hasonló.
2013. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgyértitek, hogy az új android amit telepítek fel, kémrpogramal fertőzött és ezáltal?...Egyébként szeretném a JB-t telepíteni, honnan érdemes letölteni? valami magyar oldal ahol leírják h hogyan is kell?
2013. máj. 1. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgyértitek, hogy az új android amit telepítek fel, kémrpogramal fertőzött és ezáltal?


Ha rendes helyről van akkor nem valószínű az ilyesmi. Egy alkalmazás már esélyesebb, hogy fertőzött. Ezért azt is rendes forrásból célszerű beszerezni.


[link]


én ezt a leírást követtem, igaz elég egyszerű dolgom volt, mert az enyém eleve s-off volt. Romokat meg az xda-n lehet találni.

2013. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!