Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a jó Blackberry-k?

Melyek a jó Blackberry-k?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Blackberry-t, de olvastam már ezekről a telefonokról jót és rosszat is, ezért saját tapasztalatra lennék kíváncsi.

Pld, akinek van ilyen telefonja annak mi véleménye róla és esetleg tudnátok-e mondani Blackberry-ket 50 000 esetleg 60 000 környékén. Nekem bőven elég a 3 megapixeles kamera, csak legyen benne wifi, jól bírja az aksija (min 2 napig, mert jelenleg a samsung galaxy 3-am csak egy napig bírja, úgy ha nem csinálok rajta semmit...) valamint legyen rajta térerő (a g3-am sokszor eléggé térerő hiányban szenved

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2013. máj. 1. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért nem szeretnél BB-t venni. (Az újakat talán, Z10, Q10, de ezek kicsit többe kerülnek)

Nekem egy BB9900-am van (ez végülis a 7-es szoftver verzió csúcsa), nagyon szeretem. Nagyon stabil, megbízhatóan csinál mindent. Kommunikációra termett, jobban, mint bármely más telefon. De van 1-2 dolog, amit tudnod kell róla, ami miatt nem lett túl néptelefon:

-nincsenek rá igazi játékok. kb megragadt a nokia 3210 arzenáljánál, színesben.

-külön BB-s internet kell hozzá plusz havidíjért térkép használatához, emailek fogadásához (!), BB Meesengerhez, egyéb belső programokhoz. Ha nincs ilyen előfizetésed, ezek nem működnek egyáltalán, wifin keresztül sem. Csak böngészni tudsz az interneten akkor is, ha van mobilneted BB-net (BlackBerry Internet Service) nélkül.

2013. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem igazán akarok rajta játszani. A samsungomon is csak a pou van rajta, de ennyi. E-mailezni sem akarok rajta, a samsungnál is nagyritkán néztem meg a mailt, félévente egyszer kétszer, de komolyan. :D Messenger fölösleges, az már a számítógépemen sincs, egyedül netezni szoktam sokat telefonon is. Illetve zenéket szoktam még hallgatni.

Szóval nekem nem igazán sok dologra kellene, csak szimplán megtetszett, főleg a billentyűzete, mert sms-nél szerintem sokkal könnyebb használni mint egy érintőképernyőset, mert érintősnél én sokszor félrenyomtam.


A linket megnézem.


Köszönöm a válaszokat. :)

2013. máj. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!