Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó és jó okos...

Milyen olcsó és jó okos telefont vásároljak magamnak EGYETEMRE, hogy az kiszolgáljon a tanulmányok alatt? (LENT)

Figyelt kérdés

...és talán tovább is.

Sosem volt még okos telefonom. Végre rászántam magam hogy vásároljak egyet, de nem tudom melyik éri meg jobban és melyikkel tudnék több dolgot egyszerre végezni.

Amit tudok hogy lényeges lenne:

1. Jó minőségű kamera, lehetőleg MACRO funkció legyen benne.

2. Gyors, könnyű vele a böngészés interneten. (értsd: jól lehessen vele puskázni a zh-knál)

3. Jól olvasható közepes méretű kijelző (nem kell akkora hogy ne férjen el a zsebemben)

4. Egyszerű kezelés, megbízható minőség, jó szervízháttér;


A legnagyobb összeg amit szeretnék rá szánni max. 30 ezer forint! De az ártól picivel eltérő lehetőségeket is szívesen várok :)



2013. máj. 2. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen olcsóért nem találsz nagy valami telefont.Max Xperia Tipo.60 ezer forintot rá kéne szánnod ha a felsoroltakat szeretnéd. :)
2013. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szervizháttér kell, akkor Sonyt semmiképpen se vegyél... Alsó kategóriában viszont az a baj, hogy Sony a király. Az Xperia U megfelelne neked. Már kapható 30-35-ért (használtan) szerintem előfizuval is (gondolom azzal kell neked, ha netezni akarsz). Gyönyörűszép kijelzője van, jó gyors kis telefon. Sajnos 5 giga áll rendelkezésedre csak (+2 giga programoknak), a böngésző nagyon jól fut és gyors (egyik legjobban optimalizált)! Tipot meg nehogy vegyél, ocsmány a kijelzője és nagyon kicsi egy férfinak...
2013. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!