Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell a minecraft...

Emi10 kérdése:

Hogyan kell a minecraft pocket-editiont armv6-ra optimalizálni?

Figyelt kérdés
A telenor onetouch c telefonra.

2013. máj. 3. 21:56
 1/2 bernbaer01 válasza:

Te vagy az elsô értelmes ember, aki képes volt ráguglizni, hogy is van ez az ARMv6-7 dolog, ezért válaszolok. Milyen telefonod van? Sok alkalmazás van, amit elbír az ARMv6, csak 7-ben írták, de a legtöbb játékot sajnos nem lehet portolni. 2 ARMv6-os alsó (szar) kategóriás telefonnal a hátam mögött már kijelenthtem: Következôre már nem szívok ezzel. Te is tedd ezt. Ha nincs pénzed (én is így voltam régebben) ne vegyél meg egy olcsót! Inkább 1 oroszlán mint 100 nyúl! Én is 2 éve gyûjtök egy kínai telóra, mihelyt beláttam, hogy itthon nem éri meg. Nem nyújtom tovább, te is unhatod vé vé vé pont té mall box pont kom-on nézelôdj. Ajánlom olcsóbbnak a Lenovo A620-ast (vagy A820 már nem tudom), a Jiayu G2-t, G2S-t, G3-ast az olcsóbbak közül. Az enyém egy kicsit drágább, THL W8-as. Kínából vigyázz a vámmal és az oldal megbízhatóságával. Nyugodtan ehhez is használd a Google-t. A tmallbox.com megbízható, mi is onnan rendeltük meg ma.


Fúú, b*szki bocs az OFF topikért, most látom csak.


U.i.: Jelenleg egy XPERIA X8 boldogtalan tulaldonosa vagyok.

2013. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bernbaer01 válasza:
Röviden, egyszóval: Sajnos nem lehet.
2013. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!