Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szevasztok! Okostelefonokról...

Szevasztok! Okostelefonokról kérdeznék 1-2 dolgot, részletek lent, ha van kis időtök. (? )

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom hogy beruházom egyre, de nem nagyon vagyok otthon a témában és igazából minden érdekel ezzel kapcsolatban. Mik a kritériumok, mik az előnyei, mik a vezető márkák, mit kell nézni, mi az elfogadható árkategória ( ár érték arányban), mitől lesz jó és mitől kerül annyiba? Esetleg ha forrást tudtok linkelni ahol lehet ezekről olvasni az is jó. Előre is köszi a válaszokat.

2013. máj. 3. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Előnyök:kb. az,hogy mindent tud,helyettesít(mondjuk jó néhány a kamerát nem,de legalább a gps-t például)

Én nekem a Sony a kedvenc márkám,de azért ő is csinál néhány gyenge telefont rossz árban(pl.Xperia J - nagyon lassú,használni alig lehet).

Szerintem ha most kezdesz belépni az okostelefon világába,akkor egy belépő szintű olcsóbb telefont válassz,bár nincs sok jó választék,de tudok néhányat:

-Sony Xperia Tipo(30e alatt van kártyafüggetlenül)

-Samsung Galaxy Mini 2(ez is annyiba kerül)

Kerüld az armv6-os telefonokat,mivel már öreg processzorú(bár ez nem lenne gond,de az alkalmazások több mint a fele már armv7-et követel)

Az árazás:Kb.olyan,mint a számítógép:amelyiknek jobb processzora van,az drágább(Samsung Galaxy W és Galaxy S4 között nagyon nagy különbség van processzorilag,ez árban is mutatkozik),de a kamerától is függ(a Nokiának a 41 megapixeles kamerával rendelkező telefonja majdnem 100ezer forint). DE általában lejjebb szokták vinni egy idő múlva,talán sokkal többel,mint amennyivel más telefon árát lejjebb viszik(A Sony Xperia U-t sok bolt 42e forint alá vitték,ami miatt az egyik legjobb ár/érték-ű telefon lett).

Telefonokat tesztelnek itt:

mobilarena.hu

2013. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, 100%ig hasznos volt. Azt olvastam hogy a 4 magos procival rendelkező telók a legjobbak sebességben, de elég drágák is. Ez a Sony xperia U elég jónak tűnik viszont.
2013. máj. 4. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még felesleges ez a 4 meg 8 mag...2 elég minden alkalmazásra.
2013. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!