Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan alkalmazás,...

Létezik olyan alkalmazás, vagy bármi más lehetőség okos telefonra, amivel egy bizonyos szám hívásait és az SMS-it is letudom tiltani?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,mert zaklat egy volt barátom. Sajnos a számom nem tudom megváltoztatni,mert úgyis kiderítené egy pillanat alatt,mert olyan helyen dolgozom,hogy nem titkosíthatom. Viszont már teljesen kikészít :( Segítsetek légyszíves
2013. máj. 5. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta okostelefon? Iphone-t használok, arra van ilyen. Szerintem androidra is van.
2013. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Androidos telefon. Köszönöm a választ.
2013. máj. 5. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress androidos call blocker programot. Hétvége van, nincs kezem ügyébe ilyen készülék, de a play-en van keresőmező, használd!
2013. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem androidon a romban(igaz custom rom) bent van a hívásbeállításoknál a fekete lista, de ahogy írják, call blocker, aztán abban letiltod.
2013. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!! Gondoltam ám,hogy a playen van ilyen,csak nem tudtam hogyan keressek rá. De egyértelmű,hogy call blocker :))) A telefonban alapból tudom,hogy be lehet állítani,hogy a hívásokat elutasítja a névjegynél, csak az smst nem lehet vele. És az talán még fontosabb,mint a hívás. Még egyszer köszönöm szépen a segítségeteket!!!
2013. máj. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!