Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE xperia mini pro telefonomró...

SE xperia mini pro telefonomról hogyan tudnám lementeni az sms-ekt? van néhány gondom

Figyelt kérdés
2 lehetőséget találtam,de egyik se működik,mert az egyiknél ha feltelepítem, utána be kell jelentkeznem a google fiókomba van ilyenem), a telefonommal sose tudtam belépni ebbe a sza.ba(már rengetegszer próbáltam, pl játék letöltéshez de persze nem sikerült egyszer se),most meg pláne, nincs valami olyan lehetőség hogy ne kelljen a google fiókomba bejelentkezni?

#telefon #mentés #se xperia x 10 minipro
2013. máj. 5. 19:09
 1/1 A kérdező kommentje:
annak jónak kéne lenni nem , hogy csináltam biztonsági mentést? amúgy már volt szoftver frissítése telefonomnak, a telefonszámokat nem tudtam visszállÍtani,azt írta hogy a sim kártyán nincsenek. most próbálkozok a biztonsági mentés visszaállÍtásásval de nagyon nem sikerül:((((((
2013. máj. 7. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!