Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobil webáruházból rendeltem...

T-mobil webáruházból rendeltem új telefont. Baj, ha nem küldöm nekik vissza a előfizetői szerződés egyik példányát sem?

Figyelt kérdés

Nem írták sehol, hogy kérnék a szerződés egyik általam aláírt példányát... Persze a logika azt diktálná, hogy kell nekik.


Viszont mérges voltam rájuk, mert a futár még azt sem várta meg, hogy kibontsam a zacskót és ellenőrizzem, hogy egyáltalán valóban azt küldték-e, amit rendeltem. Azt meg hogy kivegyem emellett a szerződést, és aláríva visszaadjam neki, főleg várhattam volna...

Mázlim volt, azt küldték, amit rendeltem és kifizettem. De akkor is dühít, hogy a futár rögtön futott el. Ezért cserébe eszem ágában sincs bélyegre költeni és postára mászni, hogy visszaküldjem a szerződést. Főleg, hogy nem is írták, hogy legyek szíves visszaküldeni.


Talán nincs is rá szükségük???


Igazából azt tenném, hogy beraknám a táskámba, és ha T-mobil üzlet környékén járok, akkor beadnám nekik.

Ez így oké? Vagy ne törjem magam, nem kell nekik?


Aki hozzám hasonlóan rendelt tőlük neten előfizetést és készüléket, az mit tett?? Leírná valaki zöld mancsért?


Köszi!



2013. máj. 7. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Köteles vagy visszajuttatni nekik! Ezt megteheted úgy, h beviszed személyesen, v intézheted postán is.
2013. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És ezt hol írják? Ugyanis én nem

olvastam sehol.. Már többször vettem, sosem küldtem vissza, garanciális javításra viszont így is bevették. Nem kell, van nekik saját pld.

2013. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!


Ezt a lehetőséget ők is bekalkulálták. ezért van az, hogy a futár nem vár. Ha nagyon kellene nekik, akkor a futár úgy lenne díjazva, hogy várja meg az aláírt példányt.


Elfelejted, és kész.

2013. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!