Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újabb okostelefonok tudnak...

Újabb okostelefonok tudnak helyettesíteni egy számítógépet?

Figyelt kérdés
Például online-banking(átutalások, befizetések stb.) , szállás,repülőjegy foglalás, neptun..tehát, facebookon kivül is lehet rajtuk használni minden honlapot? Nem tennék rá semmilyen játékot vagy alkalmazást(talán menetrendet) csak az internetet szeretném normálisan használni rajta, telefonálni is csak ritkán szoktam. Kb 30e-t szánok rá (sony tipo, galaxy mini 3, huawei y300)
2013. máj. 10. 11:46
 1/5 A kérdező kommentje:
+zenehallgatás:)
2013. máj. 10. 11:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudnak helyettesíteni. Én a Galaxy Ace II-ön szinte mindent megtudok nézni úgy mint a gépen. Am a huawei y300-at vedd, az a legjobb a 3 közül.
2013. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is a huawei-t mondanám. sony nem rossz, de a tipo-t rengetegen szidják. és igen, ilyen főként netezős igények mellett kiváltja a számítógépet :)
2013. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a Crysis 10-zel, meg CoD 20-szal akarsz játszani akkor jobb a PC (lol). Minden másban igen, helyettesíti a smartphone a PC-t (illetve megtette, amióta van android). :)


huawei +1

2013. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

30 ezres telefon nem, egy csúcskategóriás már nagyban kiválthatja.

Természetesen felhasználási igényektől is függ, de amit írtál, arra simán jó egy komolyabb telefon.

Ezeken az olcsóbb telefonokon is lehet netezni, minden honlapot megnyit, de kis képernyőn szar netezni, lassú is, nem olyan könnyű, mint gépen.

Szóval olyan, hogyha muszáj akkor telefonon is meg tudod ezeket oldani, de gépen sokkal jobb.

2013. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!