Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb egy...

Gamegép kérdése:

Szerintetek melyik a jobb egy samsung galaxy mini vagy egy myaudio 7 tablet serias? És melyik a jobb játékra? És melyik a gyorsabb pl:netezéskor?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik se jó játékra,de a tablet jobb netezésre a nagysága miatt.
2013. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Letenyei Norbert válasza:
Ha tabletet akarsz a myaudio-nál van egy jobb a concorde tab one még kicsit olcsóbb is meg jobban is futnak rajta a játékok. De ha mindenkép a samsung galaxy mini és a myaudio közül akarsz választani akkor játék szempontból myaudio internet szempontból galaxy mini nagyság szempontból myaudio ár szempontból galaxy mini . Remélem segítettem üdv ui:Aksi szempontból is a mini.
2013. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem rossz a myaudió de a wifije és a betekintési szöge elég gyenge, az akksija pedig kb háromnegyed év alatt felpuffad és tönktemegy. Ha tablet akkor vannak nála sokkal jobbak ugyanebben az árkategóriában. A galaxy mimit még soha nem használtam szóval nem tudom.
2013. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!