Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy Mini 2...

Van egy Samsung Galaxy Mini 2 okostelefonom, amit ma rootoltam. A rootolás célja az volt, hogy?

Figyelt kérdés

1) : Mindent amit telepítek, azt rögtön a (16GB) memóriakátyára tegye.

2.): Youtube-on látom hogy bizonyos játékok, mint pl: Modern Combat 3-4, Need for Speed Most Wanted, Real Racing3, rootolt mini2-őkön fut (más kérdés hogy enyhe laggal). Legyetek szivesek, ha tudtok olyan progikat vagy tudtok olyan ötleteket, hogy miképp tudnám feltelepíteni ezeket (Google Play-en nem kompatibilis) játékokat részletesen leírni vagy linkelni oldalakat. A másik hogy olvasom az olyan kérdéseket ezen az oldalon hogy miképp tudná megoldani azt hogy memóriakártyára telepítse a telefon a fájlokat. Hát igen. Root kell hozzá, igen de ezután mit kell lépjek? Megvan a root, ezután milyen program azon belül milyen beállításokkal tudom megoldani? A válaszokat előre is köszönöm.


2013. máj. 10. 17:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha kicsit értetlenül vagy bonyolultan fogalmaztam. :)
2013. máj. 10. 17:15
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Ezeknek a fájljait alapból SD kártyára rakja. Keress rá Google-ön: [játék neve] .apk

Ha van Apk Mániás link akkor arra menj rá, töltsd le és kövest az oldal instrukcióit.

2013. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, eddig világos meg ezt tudtam is, és köszi is, de azzal van a baj hogy hiába töltöm le a xy apk + data-át mert nem tudom ugy a mem kartyára rakni hogy onnan is indítsa el
2013. máj. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!