Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995-re szeretnék...

Alcatel OT-995-re szeretnék rakni Cyanogen 10-es módot csak nem értek hozzá. HELP?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy mindenhol csak angol leírások vannak. Találtam egy oldalt amit lefordítottam de nem írja le olyan részletesen a CM10-es mód telepítését és így nem akarok belevágni. Tudtok ebben segíteni pontosan lépésről lépésre hogyan kell csinálni? És hogy a gyári rom-ot honnan lehet leszedni? Előre is köszönöm mindenkinek! :)


Itt a link: [link]



2013. máj. 11. 20:28
 1/2 A kérdező kommentje:

Tegnap a kérdés kiírása után találtam egy videót ahol a recovery módot elő lehet hozni. A három fájlt le is szedtem. És utána hogyan tovább ha recovery-be belemegyek?


Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=6nJxDcz8GPs

2013. máj. 12. 11:27
 2/2 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne hogy szerintem azért nem sikerül rátennem mivel nem teljesen OT-995-öm van hanem Telenor One Touch S. Valaki HELP!!
2013. máj. 13. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!