Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y300 processzor, flash...

Nayal kérdése:

Huawei Y300 processzor, flash player, indavideó, és ilyenek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nos vettem nemrég egy Huawei Y300-at. A procija ARMv7-es 1Ghz-s. Leszedtem hozzá a Flash playert ha minden igaz de ha meg akarok nézni egy videót az indavideón akkor azt írja, hogy ehhez flash player kell. Chrome-mal próbálom lehet az a gond?

2013. máj. 12. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
az a furcsa, hogy nekem flash player nélkül indulnak a videók indavideón, sony xperia tipo-n . telepítsd fel az mx player-t
2013. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Puffin Browser képes megjeleníteni a flash videós oldalakat is
2013. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyári böngészővel kell próbálni (amelyiknek az a világtérképes ikonja van) és azzal működni fog.
2013. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felraktam az MX playert...és? Semmi sem változott.

A gyári verzióval is próbáltam de vagy kilépett vagy ugyanezt írta. A puffin browser meg próbaverziós. Bár ez nem olyan nagy gond. Viszont, nem mindegyik videónál írja ezt, tehát ha family guy online-ra felmegyek ott tudok videót nézni. Hogy csak egy oldalt említsek youtube-on kívül. Meg van még pár. Fura ez az indavideó...

2013. máj. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!