Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy spica telefonom...

Samsung galaxy spica telefonomon miért nem szól az ébresztőóra reggel?

Figyelt kérdés
Ha beállítom, hogy 1-2 perc múlva ébresszen, hogy kipróbáljam jó-e, akkor tökéletesen szól. De amikor beállítom reggel 6-ra és 6:40re, akkor bezzeg nem szól. Max hangerőre van állítva, tuti, hogy meghallanám ha szólna. Az előző telefonom rezgőre volt állítva, arra is felkeltem. Ez maxon van és rezeg, szóval biztos nem az a baj, hogy nem hallom. De akkor mi? Beállítom az időt, azt is, hogy minden nap ébresszen (de próbáltam már úgy is, hogy csak 1-2 napot választok ki, meg úgy is, hogy egyiket sem választom ki, csak egyszeri alkalom), meg van adva a csengőhang, a jelzés hangereje maximumon van, rezgés be van állítva, mást nem tudok vele csinálni. Először azt hittem az a baj, hogy le van némítva a telefon, de mikor fel volt hangosítva, akkor sem volt jó. Mit csináljak, hogy szóljon? Mi lehet a baj?
2013. máj. 13. 15:15
 1/2 anonim válasza:
Meny be a (telenor.vodafon vagy amilyen vagy ) szaküzletbe és kérdezd emg öket mi baja :)
2013. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem olyat csinált, hogy amikor beállítottam, h ébresszen másnap, és a beállítás után később (Go launcher van a telón)

kilőttem a most futban a programokat meg az előzményeket és így az ébresztést is kinyomtam, hiába volt ott a jel hogy bevan állítva. Szóval nem egyszer elkéstem innen-onnan mire rájöttem, h ez a baja.

2013. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!