Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már olyan Sony telefon...

Volt már olyan Sony telefon tulajdonos akinek megjavították a telefonját a szervizben?

Figyelt kérdés

Tényleg nem csinálnak semmit a Cordon Sony szervizben a telefonokkal?

Tapasztalatokat légyszi!

(Most akarok Sony telefont venni, de egyik ismerősöm panaszkodott rá.)



2013. máj. 13. 15:51
 1/3 Clairvoyant ***** válasza:

Napi átlag 300 telefont javítunk, és nem 50-60 fős a csapat, ezt elhiheted. Én még nem láttam a kezeim között olyan telefont, ami magától javult volna, aztán lehet, hogy csak álmodtam.

Ismerősödet üdvözlöm, ő biztos még soha semmit nem nézett el életében - emberek vagyunk mi is, de az esetlegesen általunk ejtett hibákat (és az a havi 6000 körüli telefon igen elenyésző része) igyekezzük orvosolni.

2014. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem visszaküldték sajnos javítás nélkül.

Vétel előtt mindenképp kérd meg az eladót hogy bontsa ki és had nézzd meg. Ha nemet mondanak, vedd meg máshol.

2014. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 1 hónap alatt kétszer küldtem el javításra. GPS hiba, műholdat talál, helyet már nem határoz meg, mert gyenge a jel. Nem egyszerű hiba, az biztos. Első körben nullázták a szoftverem, második körben, valamit cserélhettek, mert látszott, hogy szét volt szedve a teló, de most is ugyanúgy nem működik... Próbálom a cserét lebeszélni velük.
2015. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!