Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini pro- elromlott...

Xperia x10 mini pro- elromlott a fényérzékelő?

Figyelt kérdés

1.:amikor felhívnak, akkor ha az arcomhoz teszem, akkor elsötétedik a képernyő, és ha szétcsúsztatom, akkor elkezd világítani, de nemkapcsol ki...


2.: alaphelyzetben van a telefon. nem világít, nincs szétcsúsztatva, sötét a képernyő. amikor szétcsúsztatom alaphelyzetből, akkor ugye elkezd világítani a képernyő, és 2-3 mp -re felkapcsolódik a LED a qwerty -n, mint alapból.. hát ez így is van, felkapcsolódik, de amikor sötét van, és írok, vagy szétcsúsztatom, nem kapcsol be a LED ,és nem lehet látni amit írok... mennyibe kerül a fényérzékelő javíttatása? egyáltalán az lehet a gond?


ui.: bocsi, ha van ahol érthetetlenül "fogalmaztam"



2013. máj. 13. 19:49
 1/2 TheBoaRain válasza:

Nekem is ilyen telefonom van,de nekem nem volt rá még panasz. Ugye van benne ilyen érzékelő cucc,ami érzékeli a füledet,tehát telefonáláskor nem tudsz minden izét nyomkodni rajta,amíg a fülednél van. Jártál a beállításokban? Át állíottál valamit? Engem nem zavarna,ha elromolna,mert tökéletesen tudok vele gépelni. Az enyém 1 éves,és tropa. :S Megbántam.Í

13/L

2013. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, mindent próbáltam :S
2013. máj. 18. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!