Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltöttem a kártyámat...

Feltöltöttem a kártyámat 3000ft-al. De nem tudok hívni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tegnap 2x 1500 ft al feltöltöttem a telefonomat, és rá 2 percre jött egy sms hogy az egyenlegem ennyi és ennyi... majd rá 5 perc múlva jött újra sms hogy 300 ft ill 5 perc alá csökkent az egyenlegem. Senkit nem hívtam, nem neteztem. Viszont ma reggel tudtam hívni, akkor nem vették fel a telefont, hanem visszahívtak. Azóta nem tudok hívni!

Xperia J telefon.



2013. máj. 14. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Az még nem jutott eszedbe hogy felhívd az ügyfélszolgálatot???

Ők perce és kilobitre lebontva azonnal megmondják mi történt az egyenlegeddel!

2013. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom az ügyfél kódját vagy miét... az előbb hívtam, de nem jutottam vele semmire:(((
2013. máj. 14. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Jártál már így többször? Adatforgalom be volt kapcsolva? Mobilinternet előfitésed van? Nem adtad meg mostanában az interneten a telefonszámodat?
2013. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem jártam még így. Adatforgalom mindig is be volt kapcsolva, sosem vont le pénzt, ha neteztem. Azt hiszem GO!Net M- ezzel netezek rajta.

Viszont ha még is a net vette volna le, nem hiszem, mert nem neteztem rajta tegnap óta.

2013. máj. 14. 20:37
 5/9 A kérdező kommentje:
A telefonszámomat nagyon kevesen tudják (inkább közeli ismerősök)
2013. máj. 14. 20:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Reggel írtam még sms-t a páromnak. Ennyi volt az egész
2013. máj. 14. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:

"Adatforgalom mindig is be volt kapcsolva... ...nem neteztem rajta tegnap óta."

Attól, hogy nem netezel, az Android előszeretettel eszi a netet. Szerintem lejárt a net előfizetésed, nem aktviálódott újra és átvette a szerepét a NetStart, ami eléggé drága.

Itt lépj be és ellenőrizd a mobilneted: [link]

Meg ne akadj a jelszónál, ott van a nem tudom a jelszavam lehetőség, mellyel új jelszót készíthetsz.

2013. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Valószínű akkor ez lesz a probléma, amit írtál. Tegnap előtt járt le az internet használat rajta. Amikor feltöltöttem a kártyámat 3ezerrel, nem aktiváltam vissza. Gondoltam enélkül is jó lesz minden. Máskor jobban odafigyelek, most vettem a telefont nem rég.

2013. máj. 14. 21:56
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Akkor ez lehet a gond. A GoNet időszakos, megújuló konstrukció. Lejárt, te feltöltötted és a következő hónapra levonták a díjat. Ennyivel kevesebb lett az egyenleged...
2013. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!