Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftverfirssítést telefonra...

Szoftverfirssítést telefonra hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Nokia N97es telefonra szeretnék szoftver frissitést, de nem azért hogy friss alkalmazások legyenek rajta hanem azért hogy letöröljön róla mindent és ugymond tiszta legyen a telefon. Ezt hogy kell csinálni?, mert attól még hogy én letörlöm a képeket, zenéket stb. attol még rejtett dolgok lehetnek rajta.
2013. máj. 14. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor neked elég lehet egy hard reset (gyári visszaállítás) az legyalul mindent, amit már te csináltál. A módszert a gugli meg fogja találni.
2013. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
énis gondoltam erre, csak nem akarom h még rosszabb legyen :S, de akkor ezzel nem lesz gáz ugye? :D
2013. máj. 15. 14:50
 3/3 A kérdező kommentje:
megcsináltam a gyári visszaállitást, de nemjo..:(, még mindig azt irja ki hogy megtelet a memoria és töröljek, de szinte nincs is semmi a memoria kártyán, vagyis a belső telefon memorián..ugyhogy nem értem :S
2013. máj. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!