Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Root nélkül lehetséges custom...

Root nélkül lehetséges custom rom-ot telepíteni SD kártyáról?

Figyelt kérdés
Szóval gyári 4.1.2(Galaxy S2) van rajta és SD kártyáról szeretnek telepíteni egy másik ROM-ot(mondjuk egy CM-et) ez lehetséges root nélkül vagy csak ClockworkMod Recovery-bol tudom telepiteni?Vagy lehet a sima, gyári Recovery-bol is? Letöltöttem egy custom rom-t és a recoverybe rámentem, hogy apply update from SD card(olyan menüpont nincs, hogy Install zip from sdcard) de hibát irt ki?Valamit tudok tenni root nélkül?
2013. máj. 14. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Root is cwm is kell.
2013. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, koszi!
2013. máj. 14. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell root. Elég a cwm.
2013. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Root nélkül, hogy lehet felrakni a CWM-et?
2013. máj. 14. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
root is szükséges, mivel anélkül nem lehet a cwm recovery-t telepíteni, a stock recoveryvel pedig nem tudsz custom romot telepíteni
2013. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még sosem rootoltam a telefont és simán raktam fel romokat. A cwm-et odinnal fel lehet rakni, nem kell hozzá root. Utána pedig mehetnek a romok zipből.
2013. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet neked cwm el egyutt a rootot is felrakta...de ha rootolod ugrik a gari ha meg volt rajta persze
2013. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!