Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U Akku töltés?...

Sony Xperia U Akku töltés? (infók lent)

Figyelt kérdés
Új Sony Xperia U-t vettem,holnap érkezik..állitólag nem kell kisütni az akumlátort.oké ..de meddigérdemes eeriteni tölsé előtt ? mert a régi telómon elromlott a merültségi szintet mutató grafikon...hibásan mutatta ki..meddig agyjam elmerülni és tegyem be tölteni utána ? kb 15%ig hagyjam lemerülni,aztán töltsem fel 100%ra ?Ötleteket,tapasztalatokat (nem csak ezzel kapcsolatban)kommba ;) köszi előre is :D !

2013. máj. 14. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd teljesen lemerülni,utána töltsd fel teljesen. A leírásában csak az szerepel, hogy a töltések száma nem befolyásolja az akkumulátor élettartamát.
2013. máj. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd teljesen lemerülni, attól tönkreteszed. Olyan 15%-tól töltsd fel 100%-ra, majd megint 15%-tól töltsd... Amúgy az akksinak akkor a legjobb, minél jobban fel van töltve. Ha épp otthon vagy és nincs jobb dolgod, a telefon meg mit tudom én 40%-on van, nyugodtan tedd fel töltőre.
2013. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!