Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes használt iPhone 4et...

Érdemes használt iPhone 4et rendelni ebay-ről?

Figyelt kérdés
Nem rendeltem még ebay-ről és szeretném tudni hogy kitöl érdemes vásárolni aki megbizható és nem ver át. Találtam iPhone 4et 60-70 dollárért is de 200~400 dollár között is. Természetesen használtan. Szerintetek 100~150 dollárért megéri megvásárolni? Bizonytalan vagyok hogy a csomag megérkezne e és hogy átvernek e? A válaszotokat előre is köszönom!
2013. máj. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, szeretnéd-e, hogy esetlegesen átb.asszanak vagy nem.
2013. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbálkozz, max tanulópénz. 60-70ért maximum töröttet vagy hibásat kapsz. 200-300-ért már talán kapsz működőképeset is, de annyiért itthon is kapsz. plusz a végén fennakad a vámon, és még arra is rá kell fizetned. ugyanezt ajánlom inkább eu-s országból, de szintén semmivel nem olcsóbb, mint itthon.
2013. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki már vásárolt ebayen iphone-t? ÉN onnan szeretnék csak attol tartok hogy átvernek. Vonzónak tünik a 80~100 $ közötti árak, és aiket találtam nagy része elméletileg müködőképes kissebb nagyobb külső sérüléssel. Szerintetek belemennyek és megrendeljem?
2013. máj. 14. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Előre utalással nem érdemes csak utánvéttel.
2013. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahogy én nézem, a legolcsóbb az 250 dollár, ami független, használt, és 8 gigás szállítással. emellé még vehetsz egy eu-s töltőt is, mert US sabvány. 150-ért látok egy verizon-ost, amit CDMA hálózat miatt itthon használni se tudnál.
2013. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!