Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért lehet az, hogy Samsung...

Mért lehet az, hogy Samsung Star 3-as telefonomnál ha pl. egy új zenét rá akarok tenni és usbvel gépre dugom, akk utána a lejátszási listákból kiszedi a zenéket? Maga a lista megmarad, csak üresen. Ty

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen telóm, de nem tudtam zenét hallgatni rajta csak ha nem voltak listába rendezve. Egy ilyen telónál ne csodálkozz, egy rakat &$#@!
2013. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Csak a samsung b.zik vesznek meg ilyen ócskaságot...


Más gyártó ilyet ma már nem tudna egy bantu négernek se eladni...

2013. máj. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:


ez nagyon igaz, de mennyire.

Érdemes a t-mobile kínálatát megnézni samsung téren.

minél xarabb annál inkább kapható.

Galaxy ace már 2.5 éves és még kapható, galaxy y, szintén.

Tökig telerakták a raktárukat ezekkel a fosokkal, a jobb telókat, főleg a sony (ericsson) esetén pedig kidobálták a csába, pedig ezt a 3 okádékot bármelyik 2011-es odaveri (olcsóbban is akár).


Xperia ray stb...

2013. máj. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Normális választ kérnék.
2013. máj. 15. 06:50
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként most, hogy van időm, elmagyarázom, hogy nem vok samsung b*zi /ez az első samsung telóm/ csak amikor vettük akkor anyagi dolgok miatt erre jutott pénz! :S
2013. máj. 15. 20:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindhárom válasz normális válasz, mellesleg tök igazuk van. Megértem hogy nem volt pénz jobbra de igazán körülnézhettél volna joban és rájöttél volna hogy ilyen olcsó f.s samut nem szabad venni, mert még egy régebbi nokia is jobb ezeknél.
2013. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Háát.. Gyorsan kellett új teló és sajnos igen, nem figyeltem, nem néztem körül és ezt az én véleményem szerint is fost vettem meg... Inkább vettem volna SE Xperia X8-at használtan a vaterán... M1 Valószínűleg nyáron veszek új telót. Addig ez marad.
2013. máj. 16. 22:45
 8/14 anonim ***** válasza:

x8 se egy nagy szám...


nem tudom mennyiért vetted, de szokott lenni használtan 2011-es xperia mini 15-20 között,

az mèg ma is megállja a helyét a hardver miatt..

2013. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

X8-at sem éri meg. Az xperia minit énis ajánlom (most is arról írok) ha nincs nagy kezed és ujjaid, akkor tökéletes. Nekem nincs bajom vele, tökéletesen működik.

#1-es és #6-os voltam.

2013. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az X8-al mi a problémátok kifejtenétek bővebben, mert haveromnak az volt, semmi gondja nem volt vele, nekem is tetszett. Szóval kifejtenétek? Személyesen történt valami?/mármint te tapasztaltad/ Nekem a Sonykkal az a bajom, hogy hamar merül az akksija.. :(
2013. máj. 18. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!