Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 5 ára mikor fog egy...

Az iPhone 5 ára mikor fog egy kicsit is, de lejjebb menni? Csak akkor fog amikor megjelenik az 5S vagy mondjuk egy hónappal hamarabb?

Figyelt kérdés
Most ment fel az ára a T-mobile-nál 199 ezerre, eddig 189 ezer volt. Vagy esetleg tudnátok más telefont ajánlani, aminek ilyen tudása van, de nem olyan nagy a képernyője?

2013. máj. 15. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 5 alig különbözik a 4S-től, vékonyabb, nyújtottabb a kijelzője, és alacsonyabb az ára is. Most ha akarsz egy közel azonos készüléket, csak azért mert az már az 5, és van is rá pénzed, vedd meg, ellenkező esetben szerintem bőven elég a 4S.

Inkább akkor fog némi árcsökkenés mutatkozni, ha már kijött.

2013. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két rossz hírem van.Az iPhone-ok általában makacsul tartják az árukat.Még az ezer éves iPhone4 is 100-120 körül van,mindenféle logikus ok nélkül.A másik hogy az Apple-ön kívül nem nagyon gyárt senki relatív kis kijelzős csúcs telefont.Sőt azt pletykálják,hogy az iPhone6 is már 4.5-4.8-as lesz.Szóval úgyis hozzá kell szoknunk előbb-utóbb,hogy még közép kategóriában sem lesz 4.5 alatt telefon,nemhogy csúcsban.Úgy a WP8-as csúcs Lumiák,úgy az Androidos csúcsok 4.7-5 hüvelykes kijelzővel vannak.A BB-nek van a Z10-e ami 4.2-es,de az meg nem éri meg,a tudásához képest túlárazott szerintem.(hát a BB már csak ilyen)

[link]

Attól függetlenül nagyon jó telefon volna olyan 120-ért,de ez a 150-180 körüli ár.....de hát a BB árképzése ilyen volt mindig.Egy erősen jó vas van a Z10-ben,de nem a legjobb.Viszont a BB op.rendszere állítólag bitang jó,amit el is hiszek,azért a BB ért az ilyesmihez.Alkalmazásbolt bővül,direkt úgy csinálták meg hogy könnyű legyen átírni az

appokat Androidról....hát ennyi.Kis kijelzőben ez az egyetlen komoly telefon az iPhone5-el szemben.

2013. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs:) Innen kezd el olvasni,ha érdekel: [link]
2013. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is azt tudom mondani, hogy max párezerrel csökken az ára. mondjuk visszamegy 189-re. szolgáltatónál itthon amúgy sem éri meg...rablás az egész. de az 5-öt én sem ajánlom, hanem helyette vehetnél egy 4S-t. a kijelzőméreten kívül semmi nagyon durva különbség nincs közöttük.
2013. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, hogy pont a T-mobile-nál olcsóbb. Én se nagy árváltozásra gondoltam, tudom hogy nagyon tartja az árát. Hanem mondjuk 10-20 ezer forint csökkenésere. Kár, hogy már nem gyártanak kisebb kijelzősöket, mondjuk még a Galaxy S2 is tetszett, csak arra már nem nagyon lesz frissítés. Azért gondoltam, hogy iPhone 5öt vennék, nem 4s-t, mert arra most már tovább lesz frissítés és nem szeretném 2 év múlva lecserélni.
2013. máj. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!