Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kaptam Iphone 3g-t,...

Most kaptam Iphone 3g-t, zeneszámok lejátszásával vagyok bajba. Segítene valaki esetleg?

Figyelt kérdés
Tudom, nem egy géniusz már, de most kaptam használtan egy iphone3g-t, utánaolvastam, hogy zenét az iTunes-szal tudok rá tenni, illetve "szinkronizálni" de nem igazán megy. egy egész mappát szinkronizáltam, ki is írta, hogy szinkronizálás véget ért, de ha rámegyek az iPad fukcióra, akkor azt írtja, hogy a könyvtár üres. mint látjátok egyáltalán nem értek sem az iphone-hoz, sem az itunes-hoz, de szeretném egy kicsit átlátni. olvastam egy copytrans manager nevű programról is, esetleg azzal könnyebben menne? megköszönöm, ha segít valaki! ha a zenét sikerül is rátennem, hogyan játszható le? előre is köszönöm

2013. máj. 15. 17:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!