Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S vásárlása. Honnan?

IPhone 4S vásárlása. Honnan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előző hét csütörtökön rendeltem az internetről egy iPhone 4S-t 135ezerért, következő nap felhívtak, hogy nincs raktáron de amint lesz kiküldik (az ügyfélszolgálatos hétfőt mondott). Eddig oké. Tegnap visszanéztem a webshopra, eltűnt a termék adatlapja. mondom: MI? Felhívtam őket és most mondják meg, hogy 1 darab van amit másnak szánnak. Akkor miért fogadták el a rendelésem és miért várattak? Már többször megcsinálták ezt velem más-más boltok az interneten, elegem van belőle. Nem tudtok valami boltot, ahol van raktáron, vagy ha nincs is beszerzik a telefont gyorsan és nem basznak ki velem + jó áron van (135, 140 körül).


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. máj. 15. 18:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és felhívosgáltam árukeresőn az első 3 webshopot ahol van 4S és mind azt mondta, hogy nincs raktáron, közben a kis zöld raktáron felirat mindenhol ki van írva..
2013. máj. 15. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:
T-Mobile :)
2013. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
T-mobile :)
2013. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy veszek a T-mobileból.. :) Drágább a kártyafüggő telefonuk, mint a független. Részletre fizetésnél meg főleg..
2013. máj. 15. 19:14
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Persze hogy drágább, mivel az teljesen legális, nem sufni gsm boltos.
2013. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!