Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Windows Phone 8X by HTC...

A Windows Phone 8X by HTC telefonon, és a Sony Xperia T telefonon gondolkozok, de nem tudom melyiket válasszam. Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
Például arra lennék kiváncsi, hogy melyik tartalmaz több, ill. hasznosabb funkciót. Előre is megköszönném a segitséget.

2013. máj. 17. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Helo!

HA veszel mindenféle képpen androidos mobilt válassz,sokkal jobb az android mint a windowsw,androidból én meg Samsung Galaxy S III-at vagy Htc One X ezek jobbak mint xperia T...

2013. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Heló, kedves első válaszoló! Én értem, hogy amelyeket felsoroltál telefonok, azok nagyon jók, de nekem azok már túl drágák, még ha az az árkülönbség 20 vagy 30 ezer forint is. Azt szeretném megkérdezni tőled, hogy mivel tudnád alátámasztani azt, hogy az android jobb, mint a Windows?
2013. máj. 17. 22:03
 3/8 anonim válasza:

valószínűleg semmivel nem tudja alátámasztani...nem jobb a droid semmivel, csak más.

attól függ ,mik az igényeid. A wp nagyon gördülékeny,elegáns,de van néhány butasága( IE nem jegyzi meg a jelszavakat pl) A 8x sztem nagyon jó kis telefon, pont jó méret,gyönyörű kijelzővel, erős hardverrel, és egy folyamatos , jó oprendszerrel.

A T is jó gondolom, de ott tft kijelző van, ami rosszabb mint a 8x-é, még ha felbontásban ua is a kettő, illetve ugye droid, ami bármilyen hardveren képes néha laggolni, vagy lefagyni( a wp is,de sokkal ritkbban) . Plusz nagyon hasonló a hardver a két telefonban, és szerintem ezen a hardveren a wp sokkal jobb választás lehet.

Én a helyedben mindenképpen a 8x-t venném.


Remélem tudtam segíteni.

2013. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Windows phone-t felejtsd el. Xperia T az tökéletes választás hidd el.
2013. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó a 36%-ával is felejtős. Eléggé lehordja máshol is a WP-t. De sanda gyanúm, hogy azt se tudja miaz.

Az IE megjegyzi a jelszavakat - legalábbis WP7-en megjegyzi.

Funkcionalitásban kvitt mind a kettő OS. Az Xperiánál kb 2x gyorsabb a 8x. Mindkettő tartalmaz egy halom felesleges funciót.

Én WP párti vagyok, szerintem jobban jársz azzal! :)

2013. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 trophy válasza:
nekem volt droid, most wp8 van, és maximálisan meg vagyok elégedve vele. szóval ha nem zárkózol el a csempés cucctól, akkor stabil, villámgyors telót kapsz ;) jó a droid is, de az alá vas kell rendesen...
2013. jún. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Neuhauser László ***** válasza:

Nekem nincs WP - os telóm, de nem is lesz

Hogy miért?

Néhány ismerősömnek az van, de naponta szidják, hiogy megbánták

(Nokia Lumia 610 van az egyiknek, nem tud Bluetooth - ozni rendesen, azt mondták neki, hogy ez a WP hiubája..

Az, hogy "nem fagy le" ez nem igaz teljesen....

Össze tud omlani, még durvábban, mint az android, és házilag sokkal nehezebb javítani


Nem szidni akaromk, és nem mindi, aztz se, hog sz@r, de azok az ismerőseim, akiknek android van, azok meg vannak elégedve, akiknek WP van, 5-ből 5-en mondják, hog ymegbánták

(Egyiküknek 100k+ árkategóriájú volt, de eladta és vett egy droidost)

2013. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

BT használható WP-n 7.8-óta.

Fagyásról pedig én nem igen hallottam. Én 1,5 éve nyúzom, de még akadni se akadt.

2013. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!