Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani nekem egy...

Tudnátok ajánlani nekem egy jó billentyűnaplozót Androidra?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy jól használható diszkrét módon futó billentyűnaplozó (keylogger) root-olt Android 4.0 ICS-re.

2013. máj. 18. 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
kidlogger
2013. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SwiftKey. a legjobb
2013. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos egyik sem vált be. Mindegyik fizetős és a billentyűzet lecserélésével jár, ami nálam mindig fagyást és lassulást okoz.

2013. máj. 19. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
a SwiftKey ezer ft borzalmasan drága:-) ha lefagy tőle a telod akkor cseréld le kaki a telo
2013. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak úm. kisérletezgetni akartam vele kiváncsiságból, ami miatt meg nem áldoznék rá pénzt (igaz próba érdekében leszedhetném intermetről is ingyen). A gond inkább az hogy nagyon lassan ugrik elő még a gyári is, a Swiftkey meg már idegtépő módon nem akar előjönni.

Utobbi jogos, valóban egy kakesz a telóm! :D Ám tapasztalataim okán csak is Nexus készüléket vennék, egész pontosan egy LG Nexus 4-et, ám ez Magyarországon nehézkes... :(

2013. máj. 19. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
galaxy s3-som van és tökéletesen fut rajta a swiftkey imádom se perc alatt meg lehet vele írni bármit
2013. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát az S3 az penge, az biztos. Talán egy ,,nexusított" S4-et vennék még, amin stock Android fut, csak hát drága lesz, akár csak a Nexus 4.


Kicsit kisiklott ez a téma... Van valakinek még valami ötlete? Van olyan (kém)program ami diszkrét módon (nem látható, nem kell billentyűzetet váltani) naplózza a leütött betűket?

2013. máj. 20. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!