Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki Alcatel OT-5020D-vel...

Aki Alcatel OT-5020D-vel rendelkezik elmondaná, hogy mennyire használható a telefon? Miben jó, és miben rossz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 08:59
 1/2 thotika válasza:
Hali ! a telefon rendesze nagyon gyors ahoz képest hogy 1 magos teszteltem playrol leszedett quadrant al és jobb volt mint a 2 magos "CSUDÁK":D a 3d gyorsító elégjól 40 fix fps futtatja a játékokat nem akad semmi :D szép megjelenítés! én dead space ezek meg dead triger amikre keressrá hogy jó grafikáju gamek :D 2 sim egyszerre kezeli próbáltam vodaás meg telenoros kártyával kamera szép képeket csinál de az előlapi az nem a legjobb! amit hiányolok az a vaku volt! meglepetésemre a hangminőség fantasztikus nem recseg nemtorzít ! hiívás minődég jó akkumulátor idő egy nap ! én azt mondom hogy jóljártam hogy megvettem ! szép kialakítás . Jelly bean 4.1 fantsztikus optimalizálás!
2013. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Sokat segítettél. :)
2013. jún. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!