Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile számlák. Miért is ennyi?

T-Mobile számlák. Miért is ennyi?

Figyelt kérdés
Előfizetésem van, és ez 3 SIM kártyát foglal egybe. Az egyikkel 0 ft-ot, a másikkal 30 ft-ot és a harmadikkal 530 ft-ot beszélte. Ez egyben 560 ft. A harmadik SIM-hez van egy internetcsomagom, ami 1000 ft. Így járok 1560 ft-nál. De miért 9981 ft amit fizetnem kell?
2013. máj. 19. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem részletre vetted a telefon(oka)t?
2013. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen, viszont My-Tmobileon nézem és külön számlaként mutatja a részletet.
2013. máj. 19. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:

A számán rajta van a részletezés, hogy mi mennyi!

Én is T-s vagyok, és ha jól emlékszem nincs olyan, hogy nem kell előfizetési díjat fizetni, max. Dominó esetén! Kifizetsz 3000 Ft-ot/hó és lebeszélheted.

2013. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy nem a számlát nézted!?


A My-Tmobileon, és az SMS-ben lekért számlaegyenlegben nem jelennek meg a kedvezmények és az előfizetési díjak. Csak arra jó, hogy nagyjából tudd mennyit beszéltél, néha még arra se.

2013. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem Mix díjcsomagom van, de nem is lehet olyat vásárolni ami nekem van, ez egy céges előfizetés (EGY cégnek!) alacsony perc és sms díjakkal, nincs semmi lebeszélhetőségem!
2013. máj. 19. 09:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a t-mobile oldalán nézted az árat ott csak nettóban van kiírva, te meg bruttóban kapod meg a számlát.

Ezt nekem a boltban mondták hogy arra ne alapozzak.

2013. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!