Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet külső alkalmazáso...

Hogyan lehet külső alkalmazásokar telepíteni windows phone-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Lumia 900-am van, és az érdekelne, hogy kívülről hogyan tudok telepíteni alkalmatásokat/játékokat? Lehetséges egyáltalán? Csak mert ahogy nézem, sok olyan játék, ami droidra ingyenes, WP-re fizetős. Eddig android-os mobiljaim voltak csak (korrában volt omnia W-m, de akkor még nem érdekelt a téma), így nem sokat tudok erről. Androidban vagyok otthon, WP-ről gőzöm sincs.


Válaszaitok előre is köszönöm!



2013. máj. 19. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Mivel a windows phone és az iOs egy ZÁRT rendszer. Haverom akart a lumia 800-asra tenni jetöltött játékokat. Azt a telefonja a szervízben kötött ki.


Ezekre (windows phone és az iOs) csak a saját áruházából tudsz leszedni alkalmazásokat programokat és játékokat.

2013. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És jailbreak? Mármint... Gondolom lehetséges, de mitől függ? Függ szolgáltatótól, mint droid esetében (szolgáltatós telónál nem lehet bootloadert nyitni)? Ncore-n láttam, hogy van sok alkalmazás és játék, nem véletlenül kérdeztem, amit. Gondolom van rá mód (hisz akkor nem lennének ott), csak nem tudom, hogy mi.
2013. máj. 20. 12:38
 3/3 anonim válasza:

Külső alkalmazásokat csak akkor tehetsz rá, ha egy full unlockolt ROM van a telefonodon.

A Lumiák közül a 710-et a legkönnyebb buzerálni, annál a bootloader csere viszonylag egyszerű művelet.

A Lumia 900 esetében bonyolultabb ezt megcsinálni, mert egy ATF box nevű cucc kell hozzá (ne kérdezd, hogy hol lehet venni, mert nem tudom).

Vagy pedig ha szerencséd van, akkor egy alapból nyitott bootloaderes telefont vettél (ez nagyon ritka, de előfordul).

2013. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!