Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem meg életem első...

Jcica kérdése:

Most vettem meg életem első androidos telefonját és teljesen analfabéta vagyok hozzá. Miért nincs netem és miért nem csatlakozik a pc-hez se usb-vel se blootoothon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szolgáltatónál vetted akkor kell hogy legyen rajta net a hálózatodon. Ha mástól vetted akár használtan, akár függetlenül akkor a telefonba kell valamit beállítani hogy működjön.

Ha wifivel akarsz a netre csatlakozni akkor kapcsold be rajta keressél egy hálózatot amire rábírsz csatlakozni, ha az összejött akkor böngészővel már használhatod is vagy az alkalmazásokkal.

Pcre elvileg kell hogy menjen ha jól tudom a legtöbb újabb telefonnál nem csak az androidosnál kell hogy legyen egy olyan menüpont hogy kapcsolatok vagy csatlakozások, és ott belehet állítani hogy usb pc mod stb...

Nekem windowsos telefonom van, ott kicsivel másképp működnek a dolgok.

A barátnőmnek van androidos telefonja és nagyjából tudom hogy milyen ez az érzés hogy totál idióta vagy hozzá, én 3 percig tartottam a kezembe amikor neten meg akartam nézni a buszmenetrendet, mert ugye egyes buszmegállókból vagy ellopják vagy alapból nincs semmi. Nos lényegtelen én 3 perc után úgy voltam vele hogy fogom és az aszfalthoz vágom az egészet.

Szóval javaslom hogy olvasd át a használati utasítását kivételesen, meg neten is nézelődjél ezekről, mert az androidos telefon az kicsivel másabb világ mint a többi így azt külön kell szinte megtanulni -.-

Persze most fogják sokan mondani hogy jaj milyen egyszerű az. Igen lehet de van aki életében nem használt ilyet és ha hirtelen a kezébe kerül akkor örül ha hívást tud indítani vele....

2013. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen telefonod van?!
2013. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

usb-s csatlakozáshoz samsung készülék esetén kell Samsung Kies telepítő program,ez ingyenesen letölthető a Samsung oldaláról...

Nethez pedig rooter szükséges hogy továbbítsa a készülékedhez a jelet...

2013. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!