Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le fagy a samsung galaxy tab...

Le fagy a samsung galaxy tab 2.7. 0 mit tegyek? Mit csináljak vele hogy megoldódjon? Adobe flash problémára van megoldás?

Figyelt kérdés
Le fagy néha a samsung galaxy tab 2.7.0 tablet amit a Magyar telekomnál vásároltam van rá garancia de ha lehet jó lenne megoldani mert ha beviszem 2 hétig nem lesz!A készülékre megérkezett az ujj szoftver így frissités is volt!A probléma még mindig fent áll indőnként következik be hogy lafagy és meg kell várni mèg lemerül!A másik problémám meg az hogy amég nem a 4.1.2es szoftver volt rajta adig működött rajta az feltelepített adobe flash player !Az ujj szoftveren nem erre van megoldás?

#lefagyás #Android #Samsung #Adobe #Adobe Flash Player #Samsung galaxy tab 2.7.0 tablet #android 4.1.2.
2013. máj. 19. 22:51
 1/2 anonim válasza:
A fagyás szerintem egyszerűen azért van mert Samsung termék. Én is Samsungot használok. A telefonom is folyamatosan lefagyott, bevittem a szolgáltatóhoz, megcsinálták rajta a szoftverfrissítést, két nap múlva ugyanezzel a problémával vittem vissza nekik amikor is azt a választ kaptam hogy minden megfelelően működik a telefonon. Flash playert meg próbáld meg frissíteni.
2013. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogyan kell frissíteni a flash playert?
2013. jún. 3. 03:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!