Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini szerintete...

Samsung Galaxy Mini szerintetek jó lesz első okostelefonnak?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek is ilyenje van, és nekem nagyon megtetszett a telefon. Most Alcatel OT 602d-m van, és okostelefont szeretnék. A mobilarena.hu-n olvastam róla tesztet, és ott is ajánlják első okostelónak. És egyébként nem tudjátok, karácsony körül mennyibe fog kerülni függetlenül? Normális válaszokat kérek! És tudom, hogy ugyanilyen árban van jobb is, de ismertebb márkájút szeretnék, azaz nem ZTE-t, Huawei-t és hasonlókat.

2013. máj. 20. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát a galaxy mini már elég régi telo és kicsit lassú az android se a legjobb rajta de ha ez neked nem számít akkor jó.Karácsony körül szerintem 15-18 ezer lesz.
2013. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Remélem, tényleg ennyi körül lesz akkor.
2013. máj. 20. 10:35
 3/20 amcsih ***** válasza:
szerinem kicsit gűjtsd a pénzed, és eyél majy egy samsung galaxy mini 2-t.. az már sokkal job, és 30,000ft.. karácsonyig akár 20-ra is lemehet..
2013. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám nekem 2 napig volt még jómultkorában. sajnos a pixelrengeteg amit kijeltőnek neveznk az botrányos. a zenelejátszóról meg nem is beszélve. az hogy halk hát enyhe kifejezés. még egy Telenor OT 990-el is jobban járnál az legalább tudásban megközelíti a Galaxy ACE-t
2013. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Arra pedig hogy ismertebb márkájút szeretnél a válaszom csak annyi hogy ezek is épp annyira ismert márkák mint a Samsung. nem is értem mi a bajod az általad említett 2 márkával talán előbb ki kellene próbálni és azután véleményt nyílvánítani.
2013. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Szia, ha ilyesmi telefont akarsz, akkor szerintem Mini 2-t vegyél. Sokkal újabb, sokkal jobb, nekem külsőleg is jobban tetszik. Én is most vettem ilyent, és nagyon bejön. :) Ha kifogsz egy jó alkalmat, akkor 20ért kézből tudnál venni.
2013. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Galaxy young (nem sima y hanem young) 1ghz armv7 procival, jobb kijelzővek, 4.1-es androiddal most 33e ft tmobilenál, karácsonyra simán bemegy 30 alá, inkább olyant vegyél, mint egy lassan 3 éves telefont ami fénykorában se számított jónak.
2013. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nagyon rossz telefon a mini, az alacsony felbontásu kjelzője teljesen használhatatlan, nagyon lassú is.

karácsonyig fognak még változni az árak, nem lehetudni előre.

Nem érdemes azért többet kiadni egy telefonért mert az van ráírva hogy Samsung, a Zte és a Huawei is jó minőségü telefonokat gyárt !

Ha pedig az első okostelefonod akarod venni, akkor olyat vegyél aminek jó az ár-érték aránya, az meg a Samsungnak nagyon rossz.

Jelenleg a Huawei Ascend Y300 a legjobb okostelefon az alsó kategóriában, 33ezer körül van !

2013. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi. Nem tudom, valahogy nem olyan szimpi a Huawei és a ZTE. De majd még kutatok utána. Akkor nem a Minit veszem.
2013. máj. 20. 19:27
 10/20 anonim ***** válasza:
Vagy még az Alcatel is nagyon jó
2013. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!