Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a számító...

Miért nem ismeri fel a számítógépem a telefonomat?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace-em van, amikor rádugom a gépre nem érzékel semmit. Mármint a gép. A kábel jó kell legyen, mert a telefon meg elkezd töltődni, illetve azt a pittyegő hangot is hallom a bedugásnál. Viszont se az eszközkezelőben, se sehol máshol nem találok semmit. Letöltöttem a Kies-t is, de az se érzékel. Sőt a Kies még le is fagy, hacsak nem a Lite verziót használom. Több USB portot is megpróbáltam, egyikkel se jó. A gépen Windows 7 Ultimate van, ha ez számít valamit.

Valami ötlet?

Novemberben vettem, akkor még működött a géppel, de azóta nem.



2013. máj. 20. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A telefonon bemész a „beállítások/névjegy/USB beállítások”-ba, kiválasztod a háttértárat, majd „beállítások /alkalmazások /fejlesztés” menü, bepipálod az „USB-hibakeresést”. Ezután összedugod a telefont a PC-vel, a kezeddel „lehúzod” a telefonon a fenti információs sávot! Rákattintasz az „USB csatlakoztatva” menüre, majd a „Csatolás”-ra. Ha ez megvan, akkor már a PC úgy látja a telefont, mint egy memória kártyát.
2013. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, és bocsi a lassú válasz miatt.

Nincs a névjegyben USB beállítások rész.

2.3.6 verziójú az android.

2013. máj. 25. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!