Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom letölteni sem a...

Nem tudom letölteni sem a vibert sem a whatsappot! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

a telefonom samsung jet s8000, elvileg lehet rajta használni mind2-őt de mikor play.google.com-ról le szeretném tölteni, akkor a telepítés gombra nem lehet "rákattintani" tehát nem hivatkozás formában jelenik meg hanem csak sima szövegként, alatta pedig a végtelenségig pörög a betöltés és azt van utána írva, hogy 'eszközkompatibilitás betöltése..'

Mi lehet a baj????


2013. máj. 20. 23:11
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Az, hogy a play el van maradva, nem ismeri még a készülékedet. Szerintem nem is fogja.

Ez a telefon eredetileg TouchWiz oprendszerrel jött ki, később jelent meg az android 2.3-as verzió. Na erről a google play szerintem nem tud, ezért képtelen eszköz-kompatibilitást vizsgálni.

Keress más letöltési lehetőséget, ahonnan simán az apk-t tudod lementeni, rakd fel a kártyára és telepítsd, nagy eséllyel futni fog.

2013. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!