Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Samsung...

Mi a különbség a Samsung Galaxy S3 és az S4 között?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy egy nem hozzáértőnek semmi, és kb ugyan olyan mind a kettő. De engem azért érdekelne, hogy még is mi az amivel többet tud?

Most nem erről az extrákról beszélek, hogy leáll a videó, ha nem nézel oda...stb. Tehát a használható részéről.

Előre is megköszönöm, ha valaki értelmes választ ad a kérdésemre.



2013. máj. 21. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Egy átlag felhasználónak tényleg nem oszt nem szoroz, illetve egy átlag felhasználó nem költ telóra elég neki egy 30 ezres is.

Sok kisebb-nagyobb különbség van, most leírhatnám a techhnikai dolgokat de úgysem értenéd.

2013. máj. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Igazándiból csak a számok terén változott. Valamelyes nagyobb kijelző, 4-szer nagyobb fullHD felbontással, 2-szer több processzor maggal szerelt és nagyobb órajelen működik, stb. Csalódni fogsz, de ami igazán újdonságnak számítana az pont a gesztusvezérlés!

Nem tudom melyik fog megjelenni Magyarországon, mert van több verzió is, az eltérés a chipszettben van. Az S4-ből fog megjelenni úm. ,,Nexusitott" verzió is, amin stock Android fut.

2013. máj. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Masodiknak koszonom a valaszt.

Elso attol meg leirhattad volna.:D

2013. máj. 21. 11:58
 4/13 anonim ***** válasza:

SGS4-be erősebb a hardver, de az SGS3 sem gyenge, szóval ez nem oszt nem szoroz. SGS4-en Android 4.2.2 fut, és a TouchWiz tele van pakolva mindenféle "okossággal", de 4.2.2 jön SGS3-ra is, és úgy tudom az SGS4 pár funkcióját is megkapja (utóbbi nem biztos, mert akkor az SGS4 nem fogyna annyira). SGS4-be jóval jobb a kamera, talán ez az egyetlen igazi előny.

Akkor az SGS3 szerintem elég ronda kinézetét kicsit elviselhetőbbé tették, az oldalán az a fém csík sem néz ki rosszul, és jó, hogy "van széle" a telefonnak.

SGS4-be nagyobb a kijelző és a felbontás is már 1080p.

Kb ennyi, nem tudom mit hagytam ki.


És ahogy #2 írta, SGS4-ből lesz "Nexusított" verzió, de itthon semmiképp sem lesz elérhető (max GSM boltokból), hisz azt csak a Google Play árulja, ami még nem is hallott Magyarországról

2013. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

SGS3-nak is jó a kamerája, vagy mivel kiemelkedőbb a SGS4?

Mert az 12-13 megapixel az meg 8? Vagy mennyiben nyilvánul meg?

2013. máj. 27. 17:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Galaxy S III: 8MP (3264x2448pixel)

Galaxy S4: 13MP (4128x3096pixel), BSI szenzor: kedvezőtlenebb fényviszonyokban jobb képet készít


Itt egy összehasonlítás a S4 (I9500 és I9505) és az S3 (I9300) kamerájáról:

[link]


Lényegesen nagy különbség nincs, mindkettő tökéletesen használható arra, amire való.

2013. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi még egyszer mindenkinek:)
2013. máj. 30. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg a videót is:

[link]


Az S3 jobb minőségű képeket készít, ez látható az álló tárgyaknál, viszont a mozgó tárgyaknál elmosódottabb lesz a kép, mint az S4-nél.


A fotókat megnéztem megint, ott az S4-et egyértelműen jobbnak találtam. A S3-nak kisebb a felbontóképessége, a vékonyabb párhuzamos vonalak egy egész szürke sávnak tűntek, valamint, fakóbbak a színek, mint az S4-nél.

2013. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de sima arcképnél, ha pl vhol vagyunk akkor da teljesen megfelelő, ha nem zoomolok rá a képekre annyira, nem?
2013. máj. 31. 22:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő megfelelő rá. A lényeg, hogy jó fényviszonyok legyenek, mert az sokkal többet számit, mint a felbontóképesség. Zoom-ot semmilyen esetben sem ajánlom!
2013. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!