Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony ericsson xperia...

Van egy sony ericsson xperia mini telefonom, milyen fülhalgató jó bele?

Figyelt kérdés

Ami gyárilag volt hozzá sajnos tönkrement.

Az lenne a kérdésem ,hogy milyen fülhalgatókat támogat csak olyan fülbedugos hedszetett vagy olyat is amit a fejünkre kell rakni ?

Amit kinéztem fejrerakósat a márkája SONY akkor gondolom támogatnia kell nem?



2013. máj. 21. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:
5000ezer ft-ig ti mit ajánlanátok
2013. máj. 21. 12:16
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyet kellene csak 3,5mm es

2013. máj. 21. 12:28
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
Megfelelő méretű szabványos jack dugóval bármit. A nagy házi hi-fi fejesekhez kevés lehet a teljesítmény. Akkut gondolom jól meghúzza.
2013. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani egy ahoz hasonlót 3.5mm-be amit linkeltem?
2013. máj. 21. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen 3.5-ös jack jó hozzá. SK17i-m van (mini pro) és igaz csak 2.1- de rá szoktam kötni. Ha háttérben internet fut, tehát wifi megy, esetleg játszom vele, miközben a zene szól, néha bömböl, 10-15 perccel előbb merül le. Szóval nem nagy dolog.


Fül- és fejhallgató még nem volt, amit ne kezelt volna. Szóval nézelődj nyugodtan.

2013. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. máj. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!