Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon vásárlás?! Telefon...

Okostelefon vásárlás?! Telefon 1 ft-ért?!

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy okostelefont. Még sosem vásároltam telefont, mindig csak ajándékba kaptam, ezért nem nagyon tudom, hogyan mennek a dolgok. Hirdetnek olyat, hogy [ilyen meg ilyen] tarifacsomagban 1ft-ért lehet venni. Ez valóban így van? 1 ft-ot kell fizetni érte? Légyszi csak normális kommenteket!

2013. máj. 21. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"[ilyen meg ilyen] tarifacsomagban"

A csomag leírását kell értelmezni és kikalkulálni, hogy mennyit fogsz 1 vagy 2 év alatt kipengetni és ez neked megéri-e.

2013. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kicsengetni? milyen értelemben? az sms-ek és a hívások miatt? vagy a telefonért kell fizetni? bocsi de teljesen kezdő vagyok. :S
2013. máj. 21. 16:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Persze, régebben is volt, arról persze megfeledkezik az ember hogy 2éves hűségnyilatkozatot is alá kell firkantani, és akkor már nem is olyan kevés azaz 1ft...szóval számolgass.
2013. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1ft-ért elhozod, 2 évig meg a telefon 3x fizeted ki. Ennyi

Inkább vegyél fetöltőkártyás telót, a régi számod meg tedd bele, az új sim kártyát meg el is dobhatod.

2013. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
feltöltőkártyásat szeretnék, és a régi számomat is szeretném megtartani. kártyásban nincs ilyesmi? hogy 1 ft-ért el lehet hozni a telefont?
2013. máj. 21. 16:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szóval elhozom 1 ft-ért. De küldik majd a számlát, és az igen drága lesz :S ?
2013. máj. 21. 16:37
 8/18 anonim ***** válasza:

Pár kérdés.


Korod?

Mennyit szánnál rá? (1Ft-on kívül)

Mire használnád?

Van kedvenc márkád? stb.


Hátha találunk valami jót 1FT-os telókon kívül

2013. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, igazából nagyon sokat utazom, és jó lenne, ha lenne nálam internet elérés.(nem, nem facebook miatt. nem vagyok fent) Szeretnék olyan csomagot, amiben lehet ingyen telefonálni valakivel. Samsung-ra gondoltam. A lényeg hogy a 20-as számomat meg tudjam tartani.
2013. máj. 21. 16:40
 10/18 anonim ***** válasza:
Feltöltőkártyásba NINCS olyan hogy 1f-ért elhozod. Az csak akkor van ha veszel egy telót 2 év hűségnyilatkozattal (nem cseréled le a számot addig, meg a telót sem ezt nemtudom) és fizeted a havidíjat + teló törlesztőrészletet.
2013. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!