Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt a "download" a "bluetoo...

Eltűnt a "download" a "bluetooth" és a "screencapture" mappám, miért? Hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés

Volt ilyen AntiVírusos program a telefonomon ami ugye angol és ott sikerült valamit elállítanom a memóriakártyával kapcsolatosan, de akkor még meg volt minden. Aztán kivettem a memóriakártyát és beleraktam a másikat a telefonomba, majd újra vissza az előzőt. Nem is foglalkoztam vele, facebook-oztam meg ilyenek és tegnap amikor háttérképet akartam cserélni akkor láttam hogy csak a "kamera" az "instagram" a "viber" mappa volt meg. + egy csomó olyan amiben ilyen android jel, a a beállítások menügombnak az ikonja meg ilyenek voltak elmosódva (ezeket töröltem). Mi történhetett? Ezt hogy lehet visszaállítani? Nekem fontosak voltak azok a képek.

ui.: a "bluetooth" mappában ugye volt egy két zene is és azok is eltüntek.


2013. máj. 21. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, amit lehet, azt töltsd le, amit nem, azt pedig sajnálhatod, mert elvesztek, de áttetted a memóriakártyát 1 másik cuccba, ott nem lehetett valami gond? Amúgy a vírusirtó csak 1 baromság.
2013. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a memóriakártyát amin ezek voltak azt nem raktam sehova csak a telefonból vettem ki. egy másik memóriakártyát raktam bele a telefonba. (2 memóriakártyám van)
2013. máj. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!