Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8-on androidott...

LoOl xD kérdése:

Xperia X8-on androidott telepítettem a végén újraindítottam a telefont, de ahol kiírja hogy Sony Ericcson ott megis akadt mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 14:43
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

1. A rom ,amit feltettél, "stock kernel"-hez volt vagy "custom kernel"-hez? Mert a Sony feliratból ítélve kernelcsere nem volt, bootloader nyitás se. Így csak stock kerneles romot tehetsz fel.

2. Recoveryből rom telepítés előtt full wipe factory reset nem maradt el?

3. Xrecovery vagy CWM lett felrakva? Sok romot csak a CWM-mel lehet telepíteni, a Flashtool meg alapból cak az Xrecet rakja fel, a CWM-et külön fel kell tenni.

4. A letöltött romot ellenőrizted md5sum-ra? Lehetett hibás letöltés is.

5. ha Flashtoollal vagy SuperOneClick-kel simán megpróbáltál felflashelni egy custom romot root, recovery nélkül, úgy mint egy gyárit, az is ilyet csinál. Ez így nem megy.

Bármi is volt az ok, Sony Update Service feltelepít, indít, telefonból akku ki 30 mp-re, aztán vissza, kövesd a SUS utasításait és visszakapod a totál gyári 2.1 romot, root is törlődik. Utána szépen keresd meg, hol hibáztál és kezdd elölről az egészet.

2013. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi szerintem azt rontottam el hogy sima recoveriböl csináltam de ha a root is elmegy akkor azt hogy csináljam? letöltöttem a super one click et de nem volt jó
2013. máj. 22. 15:19
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
Nekem roothoz bevált a Flashtool.
2013. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azzal hogy csináljam?
2013. máj. 22. 15:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy tudol küldeni 1 linket ahonnan letudom tölteni?
2013. máj. 22. 15:59
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Egy lényeges dolgot nem látok leírva.

Ha a flashtool a telefon rádugása után kiírja, hogy hiányoznak az xperia driverek, akkor be kell menni a flashtool mappába, amit telepítéskor csinált, ott a drivers mappába, elindítani az ott lévő fájlt, bepipálni az X8-hoz való drivereket, meg a fastboot drivert, végigvinni a telepítést, aztán flashtoolt újraindítani és akkor már hibaüzenet nélkül menni fog.

2013. máj. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült köszönöm a segítségedett
2013. máj. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!