Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál vásárolt HTC One...

T-mobilenál vásárolt HTC One X de kártyafüggetlen. Hogyan?

Figyelt kérdés

Elvivel gyári kártyafüggetlen... Apróhírdetést néztem amiben az volt hogy T-mobilenál vásárolt HTC One X de kártyafüggetlen... Megkérdeztem ez hogy van mire ezt a választ kaptam:


"T-Mobile-nál lett vásárolva, viszont a HTC által nincs függősítve. Több modellre is igaz ez a jelenség. Megveszed szolgáltatónál, viszont - gyárilag - független a készülék. Bizonyítéknak csak azt tudom mondani, hogy a bootloader-t ha valaki megnézi rajta az locked-et jelez, tehát zárva van. Mesterségesen nincs hozzányúlva, viszont bármilyen társaság kártyájával lehet gsm hálózaton mozogni vele."


Nem tudom hogy ez tényleg igy van-e...



2013. máj. 23. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút. Annak idején én is vásároltam náluk így telefont. Mindenesetre légy óvatos, inkább gsm-ből rendelj telefont!
2013. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van rajta garancia, hibátlan állapotú készülék, szerintem nincs kockázat :)
2013. máj. 23. 20:23
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Példaként ott van a Motorola Defy. Az is mind gyárilag független.
2013. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!